Студенти-волонтери Київського університету права Національної академії наук України провели благодійну акцію «Передай тепло своєї руки кримчанам»

8 Квітня, 2014

У рамках Всеукраїнської акції «Єдина країна»  студенти-волонтери Київського університету права Національної академії наук України 7 квітня 2014 року провели благодійну акцію «Передай тепло своєї руки кримчанам», що проходила під особистим патронатом ректора, професора Юрія Бошицького, який зазначив «Майбутнім юристам необхідно мати ґрунтовні знання, що сприятимуть  у майбутньому глибоким переконанням».
     Завданням акції було привернути увагу громадськості до існуючої в сучасному суспільстві нагальної проблеми дефіциту співчуття і милосердя до людських проблем, виховати в студентів гуманних відносин до оточуючих людей, спонукати  майбутніх юристів (від лат. juris — право, справедливість) робити людям добро, проявляти милосердя до них. Довести студентам, що від кожного з нас залежить майбутнє нашого суспільства, тому ми повинні докладати максимум зусиль для того, щоб врятувати світ добротою, милосердям і красою своєї душі.
     До волонтерської акції долучилися студенти,  працівники вишу, професорсько-викладацький склад.
    Волонтери надали помірну допомогу кримчанам, яких розмістили на базі відпочинку в Пущі-Водиці. Серед предметів повсякденного вжитку були засоби особистої гігієни, памперси для  немовлят, продукти харчування, канцтовари; подарункове видання книг «Україна – Європа» від стародавнього часу до кінця ХVІІІ ст. волонтери  подарували Ярошевському Олександрові, журналістові, який прибув із м. Судак.

Волонтери КУП НАНУ запросили Івана Коротаєва, координатора  соціальної програми «Пуща – Водиця SOS» та кримчан долучитися
12 квітня  до  проведення спільної Всеукраїнської толоки «Зробимо Україну чистою» на території КУП НАНУ, під час якої буде висаджено 100 білих троянд на честь пам`яті Небесної сотні.
     На завершення толоки планується проведення спортивних змагань, адже кожна людина несе відповідальність перед усіма людьми за всіх людей і за все.