Студенти-волонтери взяли участь у зустрічі з ветеранами Святошинського району

2 Листопада, 2015

У рамках загальноуніверситетського проекту «Передай тепло своєї руки людям поважного віку», що діє під патронатом ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького  31 жовтня відбулася зустріч студентів – волонтерів університету з ветеранами 8-го мікрорайону Святошинського району м. Києва.  Зустріч була приурочена Дню визволення України від фашистських загарбників. Водночас болісні та щасливі спогади моментів краяли та зігрівали серце учасників заходу, адже важливим є те, що в ті тяжкі моменти людей сповнювала надія на перемогу.

Під час зустрічі студентів-волонтерів було нагороджено грамотами Ради ветеранів за систематичну та вагому роботу протягом трьох років.
     Студенти від імені адміністрації університету подарували квіти ветеранам  та передали 550грн.

Серед студентів – волонтерів були і випускники 2013 року  Плавинська Марта та Кулик Олена.

Бондар Вікторія,
студентка V курсу