Студенти взяли участь у акції «Єдине серце»

16 Лютого, 2015

За підтримки Тимчасового Повіреного у справах Литовської Республіки в Україні Гвідаса Кєрушаускаса 15 лютого о 12 год. 2015 року в м. Києві (вул. Хрещатик, Майдан Незалежності, Європейська площа) було проведено акцію «Єдине серце» – символічна  хода з 200-метровими прапорами України та Литви об`єднання їх у єдине серце з нагоди Дня відновлення Литовської держави.  На виконання листа МОН України №1/9-38 від 28.01.2015 та за дорученням ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького студенти-волонтери Київського університету права Національної академії наук України разом з комітетом культури Студентського парламенту університету за підтримки Київського молодіжного центру праці  на конкурсній основі розробили буклет даного заходу, акцентувавши увагу на державній символіці обох держав, розмістивши «Заповіт» Т.Г.Шевченка українською та литовською мовами.

В акції взяли участь представники посольств, міністерств, відомств, заслужені митці культури. Координаторами заходу від КУП НАНУ були Бондар Віталій, студент ІV курсу юридичного факультету; Ярцева Дар`я, студентка ІІ курсу факультету міжнародних відносин.  Даний захід сприяв вихованню національної свідомості студентів.