Студенти взяли участь в міжнародній конференції в Полтаві з нагоди Міжнародного Дня прав людини

18 Грудня, 2013

Студенти Київського університету права НАН України взяли участь в роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Правові засади гарантування та захисту прав і свобод людини і громадянина», яка відбулась в Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого 6 грудня 2013 року – напередодні Міжнародного Дня прав людини.

Для участі у конференції було подано більше 250 наукових робіт з 38 вищих навчальних закладів та наукових установ України, Росії, Білорусії, Литви, Грузії, Азербайджану. Серед них – праці  видатних науковців, представників провідних вищих навчальних закладів України та інших держав світу, зокрема, Московського державного університету імені М.В.Ломоносова, Бєлгородського державного національного дослідницького університету, Бакинського державного університету, Азербайджанської дипломатичної академії, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Одеська юридична академія», Академії митної служби України,  Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Київського університету права НАН України, Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, НДІ державного будівництва та місцевого самоврядування НАПрН України, Національного університету «Острозька академія», ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» та інших навчальних закладів, а також практичні діячі, судді загальних та спеціалізованих судів, представники Державної судової адміністрації, представник Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини у Полтавській області та інші поважні гості.
Робота конференції передбачала розгляд окремих проблем в межах таких секцій:
1. Теоретико-методологічні аспекти прав і свобод людини.
2. Права і свободи людини в історичному вимірі.
3. Міжнародно-правові механізми захисту прав людини.
4. Роль інститутів громадянського суспільства в забезпеченні прав людини і громадянина: філософсько-правовий вимір.
5. Органи публічної влади у механізмі реалізації прав і свобод людини в Україні.

На секціях з доповідями виступили студенти 3-го курсу юридичного факультету КУП НАН України, зокрема: Авраменко-Хомич Альона, Гольцов Ілля, Звонков Євген, Матат Андрій, Подать Антон та Санченко Дмитро. Студенти гідно продемонстрували рівень своїх теоретичних та практичних знань, що з легкістю допомогло їм виступити опонентами щодо різних тем доповідей, які підіймались учасниками в межах роботи секцій конференції.
     Студенти-учасники КУП НАН України висловлюють слова подяки організаторам заходу, а особливо координатору Любченку Олексію Олександровичу та студентам Полтавського юридичного інституту НЮУ імені Ярослава Мудрого за гідний рівень організації та теплий і гостинний прийом в місті Полтава.
     За результатами Міжнародної науково-практичної конференції було видано збірник матеріалів наукових повідомлень, який було вручено всім учасникам та розіслано особам, що брали участь у роботі конференції заочно.

Матеріал підготував:
голова НТС  КУП НАН України