Святкові заходи до Міжнародного дня студента та Всеукраїнського дня студента у КУП НАН України

18 Листопада, 2023

Цьогоріч день студента в Київському університеті права НАН України розпочався зі святкового передбачення на день. Скринька з позитивними прогнозами, солодощі та гарний настрій, чекали на студентів з самого ранку.

17 листопада 2023 року в рамках святкування Міжнародного дня студента для 1 курсу здобувачів було проведено наукову вікторину та переглянуто кінофільм «Письменники свободи». Проблематика фільму є цікавим відображенням розуміння поняття «свобода» кожним індивідом. Студенти брали активну участь в обговоренні фільму та дійшли конструктивних висновків у визначенні меж загальної та особистої свободи.

Також у Київському університеті права НАН України було проведено Круглий стіл, присвячений Дню студента «Професійне мислення та елементи творчості в професії юриста”, організатором та модератором якого виступила доцент кафедри кримінального права та процесу к.ю.н., доцент Наталія Веселовська.

У даному заході взяли участь здобувачі вищої освіти 1 курсу КУП НАН України, які підготували змістовні доповіді та пропрацювали різні життєві ситуації, відточивши свої риторичні навички: відчули силу свого голосу та вміння тримати увагу слухачів, бути цікавим та корисним доповідачем.

Бінарне заняття було проведено 17 листопада 2023 року для студентів 1 курсу. Організаторами та модераторами виступили к.ю.н., доцент Наталія Веселовська та старший викладач Володимир Павлов.

Присвячене заняття темі «Аби знайти себе – треба знайти вогонь в темній кімнаті».

Даний захід відбувся в рамках вивчення дисциплін «Юридична деонтологія» та «Англійська мова», а також роботи Наукового студентського гуртка «Клуб кримінологів».

Окремо слід зазначити і цікавий круглий стіл зі студентами другого курсу на тему: «The first mention of students in the world» (Перша згадка про студентів у світі), який провела старший викладач кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Людмила Васюк.

Наукова бібліотека КУП НАНУ під керівництвом завідувачки Тетяни Ярошевської спільно зі студентським парламентом організували перше засідання книжкового клубу. Учасники обрали книгу, що будуть обговорювати наступного разу та визначили дату зібрання.

Завершенням святкування Міжнародного дня студента стало урочисте відкриття виставки картин рівненських художників Костянтина та Аліни Степанюків під назвою «Динаміка та образ». Окрім студентів університету та педагогічного складу на захід були запрошені представники Головного клінічного військового госпіталю пані Наталя та пан Сергій. Ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький передав від імені всіх викладачів і вихованців університету фотороботи для оздоблення госпіталю, а також висловив обіцянку надання посильної допомоги від вишу військовим. Окрім цього ректор анонсував проведення благодійного аукціону картин із метою збору коштів на потреби ЗСУ.

Також відкриття виставки відвідав народний депутат Олександр Копиленко. Він звернувся до здобувачів із вітальним словом до свята Міжнародного дня студента.

Голова студентського парламенту Віталій Вихристенко та голова комітету інформації і студентських зв’язків Анастасія Майорова від імені студентства поділилися своїми враженнями від виставки та висловили щиру подяку ректору університету та адміністрації загалом за можливість всебічного розвитку в стінах вишу.

Прес-Центр КУП НАНУ