Святковий Новорічний концерт та подарунки студентам Київського університету права

30 Грудня, 2010

29.12.2010 року в Київському університеті права НАН України відбувся святковий Новорічний концерт.
Студентський актив університету підготував музичні та віршовані привітання для професорсько-викладацького складу та співробітників університету.

На новорічному вечорі від студентства звучали найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Бажання, щоб Новий – 2011 рік був щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажання, щоб Різдвяна зоря запалила у серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму!

Адміністрація університету заохотила найактивнішу молодь грошовими преміями та подяками. Так, за старанність, наполегливість та активну участь в художній самодіяльності університету подяками були нагороджені студенти: Грещук Христина, Дімітрова Юлія, Корчагіна Ольга, Марченко Валерій, Остапенко Анна, Шаталюк Максим, Хомич Назарій, Міхневіч Марина, Севастьянов Євген, Бойко Діана, Железняк Наталія, Вечірко Альона, Вечірко Світлана, Гусєв Ярослав, Жиленкова Ірина, Гаврилюк Володимир, Князєв Едуард, Зборовський Даниїл, Майчук Інна, Флярковська Анна, Жиленкова Ірина, Плавинська Марта, Анісімов Вадим, Ігнатенко Любава, Москаленко Катерина, Бойко Андрій, Федотов Владислав, Рендюк Олександр, Глушкова Тетяна, Бацула Валерій, Гурська Марина.

З вітальним словом виступив ректор університету Ю.Л. Бошицький, який побажав всім присутнім, щоб Новий 2011 рік був щедрим на цікаві плани та творчі успіхи, які принесуть із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.