Святкування Дня НАУКИ в КУП НАНУ

15 Травня, 2009

Система вищої освіти в будь-якій державі виступає основою людського розвитку та прогресу. При цьому, юридична освіта та наука мають особливе значення, оскільки глибоко пов’язані із формуванням правосвідомості та виступають запорукою подальшої розбудови України як правової та демократичної держави.
В рамках проведення ТИЖНЯ НАУКИ в Київському університеті права НАН України проведені ряд заходів:

13 травня 2009 р. відділенням міжнародного права проведений круглий стіл-диспут «Договірна діяльність України», участь у якому взяли проректор з наукової роботи Чернецька О.В., завідувач юридичної клініки «Фенікс» Чернега А.П., професорсько-викладацький склад кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства: доцент Борисова Т.М., професор Мацко А.С., асистент Прокопчук Ю.М. та студенти відділення : Большакова К., Дроздова Ю., Васильченко А., Верголяс О., Гурська М., Гавронська І., Данилюк Я., Зайцева К., Романюк Т., Шкарупа С., Шумеляк К., Яцишин М.

14 травня 2009 р. відбулася зустріч із завідувачем відділу публічного права Інституту держави і права Академії наук Чеської республіки, к.ю.н. Яном Барта та редактором юридичного журналу «Правник» Денеком Масопуст;

15 травня 2009 р. відбулося відзначення науково-педагогічних працівників та студентів Київського університету права НАН України з нагоди Дня науки. У вступній промові ректор університету, професор Ю.Л.Бошицький, зокрема, наголосив, що рівень соціально-економічного розвитку України та її авторитет на міжнародній арені багато в чому визначаються науковим потенціалом. Тільки спираючись на розвинену науку, можна побудувати динамічну конкурентоспроможну економіку, здатну забезпечувати сталий розвиток та соціальну єдність суспільства.

З нагоди Дня науки ректором Бошицьким Ю.Л. були вручені Почесні грамоти та Подяки науково-педагогічним працівникам та студентам Київського університету права НАН України за наукові досягнення.

Проректор з наукової роботи

Фоторепортаж: