Святкування Днів Європи в КУП НАНУ

10 Червня, 2014

З нагоди Днів Європи в Україні 4 червня 2014 року у стінах КУП НАНУ відбувся круглий стіл присвячений розкриттю особливостей європейської культури по відношенню до України та інших країн під керівництвом заступника завідувача кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Тітко Ельвіри Валентинівни.
Студенти-міжнародники I курсу висвітлили такі теми:
• Україна – Індія;
• Україна – Швейцарія;
• Україна – Корея;
• Україна – Німеччина

Беручи за основу культурні цінності, традиції, політичний лад та економічні особливості України у порівнянні з іншим країнам, студенти виокремили головні проблеми і перспективи розвитку нашої держави. Також було зазначено основні напрямки діяльності інших країн, що у майбутньому могли б допомогти успішному розвитку України.
     Досить цікавим було підняття проблематики прав жінок в Україні та Індії. Така тематика викликала жваву дискусію як у студентів, так і у всіх присутніх.
    Яскравими виступами були доповідь Якубенка Олексія про систему ВНЗ Швейцарії, що відкривають для студента-першокурсника ряд цікавих та орієнтованих на практичне освоєння знань програм, які націлені не лише на отримання теоретичної бази, але й ґрунтовного практичного досвіду, та презентація Ярцевої Дар’ї, яка розкрила усю правову систему Північної Кореї, вказала на всі суспільно-політичні цінності, що сформувалися у цій країні.

Досліджуючи вищеподані правові системи, політичний лад та культуру різних країн студенти-міжнародники змогли показати, що Європа є найкращим та найбільш сприятливим орієнтиром для розвитку нашої країни.

Заступник завідувача кафедри
 міжнародного права