Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація підбила підсумки Лідерського рейтингу серед студентів ВНЗ району

28 Листопада, 2016

Нещодавно у сесійні залі Святошинської РДА з нагоди Міжнародного дня студентів відбулося урочисте нагородження кращих студентів вищих навчальних закладів, професійно-технічних та середньотехнічних училищ Святошинського району. Урочистості відбулися за участі голови Святошинської РДА Володимира Каретка та заступника голови Наталії Гусєвої.

Лауреатами лідерського рейтингу стали 29 студентів, які представили 9 навчальних закладів. Серед студентів Київського університету права НАН України були нагороджені: Бондар Вікторія, у номінації «Доброчинність року»; Озерова Катерина, у номінації «Молодіжний лідер року»; Мінаков Артур, у номінації «Спортивна надія року».

Під час вручення відзнак і подарунків голова Святошинської РДА Володимир Каретко побажав молодим лідерам натхнення, жаги до знань, успіхів та втілення ідей.
     Знаковим є те, що даний захід проходив й на передодні Дня працівників місцевого самоврядування. Цей захід підкреслив, що  освіта увійшла до складу основних пріоритетів суспільства. Освітня політика – найважливіша складова політики держави, інструмент забезпечення фундаментальних прав і свобод молоді.

Святошинський район славиться тим, що дев’ять ВНЗ у районі надають освітні послуги із найрізноманітніших спеціальностей, конче необхідних для Незалежної України.

Прес-служба КУП НАНУ