Світлій пам’яті Сергія Михайловича Штефана

20 Липня, 2012

Shtefan.jpg

18 липня на 57-му році життя зупинилось серце визначного юриста, науковця  та педагога, полковника запасу Служби безпеки України  Сергія Михайловича Штефана.  Пішла з життя талановита, сповнена енергії людина, весь науковий та викладацький шлях якого був присвячений вихованню нової генерації вітчизняних юристів.
Сергій Михайлович Штефан народився 3 грудня 1955 року. З відзнакою закінчив юридичний факультет Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка, працював слідчим РВВС м. Києва. Після навчання в ад’юнктурі Київської вищої школи МВС  успішно захистив кандидатську дисертацію на тему: «Провадження у справах про адміністративні правопорушення, підвідомчі міліції». Працював на посадах викладача, доцента Київської вищої школи МВС( зараз Київський Національний університет внутрішніх справ), доцента Національної академії Служби безпеки України,  професора Міжрегіональної академії управління персоналом, професора, завідувача кафедри теорії та історії держави і права Академії адвокатури України, завідувача кафедри конституційного та адміністративного права Київського університету права НАН України.

Сергій Михайлович вніс значний вклад в підготовку кадрів юридичної галузі, підготував значну кількість магістрів та аспірантів. Наукові праці С.М. Штефана, присвячені питанням виконавчого провадження, адміністративних правопорушень сприяли глибокому вивченню цих гілок права декількома поколіннями студентів-юристів.
    Всі, хто знав Сергія Михайловича, відзначали його принциповість, наполегливість, інтелігентність, доброзичливість. Смерть Сергія Михайловича – надзвичайно велика втрата для його близьких, колег, студентів. Пам’ять про Сергія Михайловича Штефана назавжди залишиться у наших серцях.

Ректор та колектив Київського університету права НАН України