Веселовська Наталія Олександрівна
Кафедра кримінального права та процесу
Кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та процесу
Кафедра кримінального права та процесу
Кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та процесу
Дата та місце народження: 10.11.1977 г., м. Київ.
Наукові ступені та вченні звання
2021 – Захист дисертації на тему: «Кримінологічна характеристика та запобігання втягненню неповнолітніх у протиправну діяльність». Спеціальність: 12.00.08 – «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право».
Освіта
Досвід роботи
ORCID: 0000-0002-5321-9693
Участь у професійних об’єднаннях за спеціальністю:
Спеціальні навики та вміння
Громадська та наукова діяльність
Науковий керівник студентської проблемної групи «Клуб кримінологів» та дискусійного он-лайн клубу «Власне розслідування».
Автор понад 70 розвиваючих тренінгів та виїзних занять, методичних розробок, розвиваючих та рольових ігор; річних програм, тематичних таборів, профорієнтаційних тренінгів, форумів для підлітків.
Громадський детектив (проведення спільних з Уповноваженим Верховної Ради з прав людини розслідувань порушень прав людини в місцях несвободи або допущених органами правопорядку).
Автор тренінгового курсу «Механізм захисту прав людини» (2018 – 2020 р. в програмі «Школи розвідки»)
Автор тренінгового курсу «Громадський детектив на захисті прав і свобод людини» (2019 – 2020 р. в програмі «Школи молодого детектива»)
Автор Кримінологічного Тренінгу – марафона «Безпека – альтернатива насиллю» (78 годин)
Автор Кримінологічного Тренінгу – марафона «Вплив навколищшнього середовища на формування особистості дитини, або Енвайронментальна кримінологія: дослідження дитячої злочинності» (3 частини; загальна кількість – 36 годин)
Автор Кримінологічного Тренінгу – марафона «Врятована від страху» – 16 днів проти насильства (48 годин)
Автор Тренінгу – марафона «Наші почуття – наш ресурс» (в тому числі для дітей та підлітків)
Автор 10 – денного Тренінгу – марафона «Про неї» (о_ней)
Автор 15-денного Кримінологічного Тренінгу – марафонах “Вплив великих: 30 видатних маніпуляторів”
Наукове консультування установ, підприємств, організацій
2014-2019 рр. – безоплатне наукове консультування Служби у справах дітей, сім`ї та молоді Могилів-Подільської районної державної адміністрації;
2014-2020 рр. – безоплатне наукове консультування Могилів-Подільської Центральної районної бібліотеки;
2014-2021 рр. – наукове консультування ГО “Молодіжна організація Подільські скаути” (юридичний радник);
2017-2019 рр. – безоплатне наукове консультування ГО “Скоропослушниця”;
2017-2019 рр. – безоплатне наукове консультування Серебрійської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів (Могилів-Подільський район Вінницької області);
2018-2021 рр. – безоплатне наукове консультування БФ «Янголи освіти»;
2017-2021 рр. – безоплатне наукове консультування Центра всебічного розвитку «Крапля».
В період з 2008 по 2021 рр. участь в заснуванні декількох громадських організацій, в тому числі з питань надання безкоштовних юридичних консультацій незахищеним верствам населення. Активна громадська робота з питань забезпечення прав людини.
2008 р. По теперішній час – участь в конференціях та тренінгах, присвячених профілактиці ВІЛ та допомозі незахищеним групам населення: в реабілітаційних центрах.
Активно працювала в ряді проектів з ВБФ «Віра. Надія. Любов», ВБФ «Батьківська земля», БФ «Рідний дім», ВГО «Православні скаути України», Національною організацією скаутів України, ВГО «Зробимо Україну чистою», ВБФ «Серце до серця», Могилів-Подільським краєзнавчим музеєм, Міжнародною асоціацією дослідників фортифікації «Цитадель», Вінницькою обласною ГО «Асоціація православних педагогів», спортивно-туристичним клубом «Еверест», Фундацією соціальних інновацій «З країни в Україну», БФ «Янголи освіти».
Участь у заходах зі зміцнення партнерства державних установ та організацій, Церков України та громадських організацій у галузі попередження розповсюдження ВІЛ-інфекції, інших соціально-небезпечних захворювань та соціального сирітства – 2013 рік, організовано МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» спільно з Міністерством соціальної політики України за сприяння Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в рамках програми «Побудова стійкої системи комплексних послуг з профілактики ВІЛ, лікування, догляду та підтримки найуразливіших верств населення та ЛЖВ в Україні» за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІД, туберкульозом і малярією;
Численні подяки, грамоти, медаль.
З 2009 року – рейнджер.
Багаторазовий «Інструктор року», «Лідер року», «Керівник року» за версією ГО-партнерів..
Фахові публікації в Scopus та WoS:
Статті у фахових виданнях України
Стаття у зарубіжному науковому фаховому виданні:
Публікації у збірниках матеріалів науково-практичних конференцій та семінарів: