Товариський матч між студентами КУП НАН України та студентами КиМУ

29 Листопада, 2011

В четвер,  24 листопада, збірна баскетбольна команда КУП НАНУ нанесла дружній візит до Київського Міжнародного університету (КМУ). Там на майданчику наша команда зустрілась в товариському матчі з командою господарів. Як і в професіоналів гра тривала 4 тайми по 10 хвилин. До складу нашої команди входили студенти:
–    Кононенко В. – I курс
–    Король Б. – II курс
–    Бойко А.  – IV курс
–    Халабузарь  О. – V курс
–    Федотов В. – IV курс
–    Кравченко І. – I курс
–    Федур А. – II курс
–    Верчук М. – II курс
      Спочатку наші хлопці захопили ініціативу і ігрову перевагу довели до відриву у 8 очок.
    В другому та третьому таймі наші хлопці ще збільшили перевагу. А в четвертому таймі вдалася в знаки втома, відрив скоротився і остаточний результат був 38:22.

В команді господарів грали два темношкірих гравця. Вони були найкращими в своїй команді. Одного з них персонально опікував Король Богдан, який відмінно впорався з поставленим завданням. Окрім відмінної гри в захисті, він продемонстрував і добру гру в нападі – приніс нашій команді чимало очок. Слід також відзначити гарну гру Кононенко Василя, Верчука Михайла, Бойко Андрія.
   На останок можна відзначити, що хлопці отримали велике задоволення від гри.

Вітаємо нашу команду з перемогою!