Трьостороннє співробітництво у сфері інтелектуальної власності – на новому рівні: КУП НАН України, Патентне відомство Республіки Польща та Державне агентство Республіки Молдова з питань інтелектуальної власності

25 Лютого, 2013

22 лютого 2013 року на запрошення ректора КУП НАНУ, заслуженого юриста України, професора Юрія Бошицького з робочим візитом перебували Адамчак Алісія, голова патентного відомства Республіки Польща, Сиховська Галина, начальник юридичного відділу патентного відомства Республіки Польща та Болокан Лілія, генеральний директор Державного агентства Республіки Молдова з питань інтелектуальної власності.

Під час зустрічі з ректором та представниками керівного складу КУП НАНУ, польські та молдавські посадові особи підтримали пропозицію української сторони щодо налагодження міжвідомчої співпраці у рамках здійснення спільних наукових публікацій, організації спільних заходів наукового і освітнього характеру, участі в міжнародних конференціях, проведення майстер-класів. Для формального закріплення домовленостей КУП НАНУ передав польським та молдавським колегам меморандуми про співробітництво для подальшого розгляду і підписання.

У рамках свого візиту почесні гості мали нагоду ознайомитись із діяльністю КУП НАНУ, його інфраструктурою, історією розбудови, а також із результатами реалізації культурно-гуманітарних, соціальних і спортивних проектів університету.

На завершення зустрічі сторони обмінялись цінними подарунками та висловили впевненість у практичній реалізації найближчим часом окреслених напрямків співробітництва.