У філії Київського молодіжного центру праці Київському університеті права НАН України провели акцію «За мир та єдність України»

8 Квітня, 2015

У рамках загальноуніверситетського проекту «Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім»,  що діє під патронатом ректора КУП НАНУ, професора  Юрія Бошицького студенти-координатори даного проекту провели спортивний флеш-моб. 7 квітня 194 держави-члени Всесвітньої організації охорони здоров’я, серед яких і Україна, особливу увагу звертають на пропаганду здорового способу життя і питання популяризації спортивних занять.

Світова спільнота відзначає цей день  з 1950 року. Едігер Валерія, студентка ІІ курсу,  юридичного факультету, радник ректора зі студентських питань на громадських засадах провела флеш-моб серед студентів-координаторів  спортивної програми факультетів міжнародних відносин та юридичного, до програми якого ввійшли «Руханка» та спортивні танці, підтримавши загальноміську акцію «За мир та єдність України».
     Захід відбувся за ініціативи Студентського парламенту КУП НАНУ.