У КУП НАН України до Дня юриста відбулась рольова гра – практикум студентів магістрів з навчальної дисципліни «Актуальні проблеми кримінального права»

9 Жовтня, 2014

08 жовтня 2014 р. на кафедрі кримінального права та процесу к.ю.н., доцент кафедри Тарасевич Т.Ю. зі студентами-магістрами провела рольову гру- практикум на тему: «Множинність злочинів». Студенти розглядали питання, коли на практиці нерідко зустрічаються ситуації, коли одна особа чи група осіб вчиняє два чи більше злочини, тобто, коли в скоєному одним суб’єктом має місце множинність злочинів.
     У зв’язку з кримінально-правовою оцінкою таких випадків виникає ряд питань, зокрема, чи потрібно окремо кваліфікувати кожний окремий злочин, який вчинено, якою має бути остаточна кваліфікація – за однією статтею Особливої частини чи за кількома.

Вказані моменти і обумовлюють необхідність вивчення студентами самостійної теми, присвяченої множинності злочинів, у межах вивчення навчальної дисципліни «Актуальні проблеми кримінального права».