У КУП НАН України розпочав свою роботу клуб вихідного дня «Вулицями столиці»

4 Вересня, 2010

04 вересня розпочав свою роботу клуб вихідного дня «Вулицями столиці» у рамках програми «Пізнай свій край», яка другий рік поспіль діє в КУП НАН України під особистим патронатом ректора університету Юрія Бошицького.

Студенти першого курсу відділення міжнародного права, завідувач відділення
Дей Марина Олександрівна, куратор Прокопчук Юлія, міністр інформації студентського самоврядування Осядла Марія із зацікавленістю слухали розповідь доктора культурологічних наук Кодьєву Олену Петрівну про історії найстарішого в Києві фонтана Самсона.

Маршрут обрали: Андріївський узвіз – пам’ятник княгині Ользі.

Андріївський узвіз – це вулиця-музей, одна з головних туристичних визначних пам’яток української столиці. Тут жили і працювали багато відомих діячів науки і культури: вчені, письменники, композитори, художники, скульптори. На вулиці влаштовуються свята, художні виставки, фестивалі мистецтв.

Загалом екскурсія була пізнавальною та цікавою. Ми не тільки побували у знайомих місцях старовинного Києва,але й дізналися невідомі до цього факти з історії.

Чекаємо пропозицій від студентів та кураторів навчальних груп щодо нових маршрутів у рамках програми «Пізнай свій край» та клубу вихідного дня «Вулицями столиці». Пропозиції надавати до каб.№218.