14 Лютого, 2018
    13 лютого 2018 року У КУП НАН України відбулась лекція з індійської культури представника посольства Індії в Україні, викладача індійської культури пана Кумара Ананда.
Під час зустрічі юристи-міжнародники прослухали цікаву інформацію про національні традиції, систему освіти, культуру, релігію та право Індії. Пан Кумар Ананд розповів, що Індія – це країна загадок, чарівності і краси, де безліч способів життя зливаються в один народ. Це дивне змішення мов, звичаїв і вірувань, настільки багатогранне, що потрібне ціле життя для їх пізнання.

anand6.jpg

anand5.jpg

anand1.jpg

anand2.jpg
 anand4.jpg
 anand3.jpg

Необхідно візначити, що лекція була побудована у форматі питання-відповідь. Це сприяло тому, що студенти активно задавали питання та отримували відповіді на них. Крім того, студенти мали можливість практикувати розмовну іноземну мову, так як робочою мовою зустрічі була англійська. Такі заходи сприяють саморозвитку особистості та надають можливість дізнатись інформацію про країну із перших вуст, що є особливо важливим для майбутніх юристів-міжнародників.
    Дякуємо Юрію Бошицькому за можливість проведення таких зустрічей та Кумару Ананду за чудову атмосферу та цікаву розмову.