У КУП НАН України відбулась медіа-презентація творчих робіт членів гуртка з міжнародної інформатики

21 Листопада, 2014

19 листопада 2014 р. відбулася медіа-презентація творчих робіт членів гуртка з міжнародної інформатики, який очолює доцент кафедри філософії і соціально-гуманітарних дисциплін А.І. Ткачук, на тему «Країни світу».

У заході брали участь студенти 3 курсу факультету міжнародних відносин: Бабцова Тетяна «Сінгапур», Ейвазов Ейваз «Бахрейн», Кулієв Атамурат «Ємен», Населевський Ярослав «Непал», Погуляй Віталій «Індонезія», Полінська  Дар’я  «Кот- д‘Івуар».

Основною метою виконання таких творчих робіт є розширення кругозору студентів-міжнародників з питань сучасних тенденцій розвитку окремих країн різних регіонів та політичної мапи світу загалом. В процесі підготовки медіа-презентації студенти провели поглиблене дослідження для заданої країни світу таких національних систем як: геополітична, правова, судова, економічна, а також міжнародних відносин за допомогою сучасних інформаційних технологій і систем пошуку інформації.