У КУП НАН України відбулась зустріч Ради ветеранів Святошинського району та студентства

20 Січня, 2012

Завдяки своїм традиціям українці відомі у всьому світі як народ найдавнішої культури, співуча, щира, гостинна нація, з великим потягом до знань, мистецтва та шанобливим ставленням своєї історії.
    Напередодні свята Водохреща, 18 січня до КУП НАН України завітав ансамбль “Солтатська Слава” та етнографічний гурт  “ Святошинські молодиці ”, щоб у звичаї давніх народних традицій й віншувати колектив університет зі святами, побажати здоров’я , успіхів.
     Зворушливим було народне пісенне вітання звернене до ректора, професора Юрія Ладиславовича Бошицького: хліб, уквінчений калиною – символізував глибоку шану та повагу до нього та його постійну увагу до Ради ветеранів Святошинського району.

Від імені присутніх ветеранів слово мав Полухін Сергій Михайлович, голова Ради ветеранів. Він подякував за співпрацю студентів і ветеранів, зазначив, що другий рік поспіль плідно діють спільні програми відповідно до меморандума, який підписано між студентським парламентом КУП НАНУ та Радою ветеранів, передав збірку поезій Броніслава Адамовича “ Шаги ” до бібліотечного фонду КУП НАН України.

Ректор акцентував увагу присутніх на виховному моменті даної зустрічі для студентства.
     “ І щоб виконати своє призначення, ми повинні ґрунтовно вивчати основи культурної спадщини, бойових дій учасників Великої Вітчизняної війни, героїчних дій старшого покоління у відбудові та розбудові держави, передавати свої знання, знання ветеранів молоді і пам’ятати, що юридична професія – це гуманна професія справедливого ставлення до людини, дотримування верховенства права в усіх сферах  ”,- зазначив ректор.
    Юрій Ладиславович присутнім вручив пам’ятні сувеніри та почастував за народним звичаєм щедрівників духмяними пиріжками.

На зустрічі із ветеранами були присутні і почесний професор КУП НАН України Алан Скурбаті, доктор філософії – доктор права, міжнародного права з захисту прав людини Лундського університету (Швеція), Радник ООН і ОБСЄ з прав людини системи Організації Об’єднаних Націй в Україні 2006-2008 р.р., експерт з міжнародних стандартів прав людини, представник Європейського поліцейського відомства в Афганістані, проректор з навчально-методичної роботи Глух М.В.,проректор з наукової роботи Чернецька О.В., проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Левківська Г.П., завідувач відділенням міжнародного права М.О.Дей.

Інформацію підготувала
проректор з гуманітарної освіти