У КУП НАН України відбулася зустріч студентів з заступником начальника Головного управління освіти і науки КМДА Лідією Степанівною Нестеренко

15 Квітня, 2011

14 квітня в КУП НАН України відбулася зустріч студентів з заступником начальника Головного управління освіти і науки КМДА Нестеренко Лідією Степанівною.

Лідія Степанівна презентувала студентам мультимедійний проект “Київський волонтер”, присвячений проведенню фінального етапу 14-го чемпіонату Європи УЕФА з футболу з 8 червня по 1 липня 2012 року.

Вона зазначила, що жодна подія такого масштабу не може обходитись без широкого залучення волонтерів, як повноцінних співорганізаторів футбольного дійства.
     В червні 2012 року Україну відвідає понад 1 мільйон уболівальників із 100 країн світу. Саме волонтери і стануть обличчям України, впливатимуть на формування її іміджу в очах міжнародної спільноти. Загалом, йдеться про безпрецедентний волонтерський проект в історії Української держави.

В рамках проекту міста, що приймає Євро-2012, у Києві планується підготувати близько 6 тис. волонтерів, з яких близько 1 тис. будуть у резерві.
   «У програму підготовки волонтерів буде включено 5 основних модулів: «Волонтерство й спорт», «Організаційно-технологічна підготовка волонтерів», «Соціально-психологічна підготовка волонтерів», «Інформаційно-комунікативна підготовка волонтерів» і «Краєзнавчо-туристична підготовка волонтерів», – повідомила Лідія Нестеренко. – У процесі підготовки майбутні волонтери прослухають теоретичний курс про історію й цілі волонтерства, ознайомляться з міжнародним досвідом у цій сфері, пройдуть сорокагодинний мовний практикум і психологічні основи підготовки».

Основна функція волонтерів – інформування, презентація й надання комплексної допомоги іноземцям у місцях прибуття та перебування.

Зацікавила студентів також інформація про стимулювання, додаткові преференції та бонуси за допомогу в організації турніру УЄФА Євро-2012 у приймаючому місті Києві. А саме: сертифікат ? форма подяки волонтерові за допомогу в організації турніру УЄФА Євро-2012 та підтвердження участі особи у події як волонтера; зарахування студентам-волонтерам учбової практики (відмітка в залікову книжку); участь у святковій вечірці з нагоди закінчення проекту «Київські волонтери»; розваги волонтерського центру (настільний теніс, стрітбол тощо); подарунки від партнерів та приймаючого міста.

Студенти університету мали нагоду задати запитання і отримати вичерпні відповіді.

Щиро дякуємо Лідії Степанівні за таку змістовну та цікаву зустріч!