У КУП НАН України відбулось спортивне свято на честь Дня фізичної культури та спорту

17 Вересня, 2012

“Тіло без руху подібно стоячій воді, що пліснявіє, псується й гниє”.
(Н. М. Амбодик, видатний російський лікар)

12 вересня на спортивних майданчиках КУП НАНУ відбулось спортивне свято на честь Дня фізичної культури та спорту. Воно було заплановане на минулий четвер, але через негоду, перенесено.
     Програма змагань включала в себе бліцтурніри з настільного тенісу, стрітболу (баскетбол) та футболу.
     З вітальним словом до учасників звернувся ректор, Заслужений юрист України, професор  Ю.Л. Бошицький. Він привітав учасників змагань, підкреслив, що День фізичної культури та спорту, який, за Указом Президента, відзначається в другу суботу вересня, не є формальним поводом згадати про спорт. Фізична культура в сучасних умовах набуває вирішального значення для здоров’я людини, його активності та працездатності. Ректор відзначив, що КУП НАНУ в руслі передових світових цивілізаційних тенденцій охорони здоров’я приділяє велику увагу розвитку фізичної культури в студентському середовищі, вкладає в це значні кошти. Ближчим часом буде переобладнаний в футбольне поле тенісний корт, розширена зона тренажерів і т.і. Наприкінці ректор побажав успіхів на спортивних майданчиках.

Привітав учасників змагань і Голова студентського самоврядування КУП НАНУ О.Малюк .
     Після теплих привітань змагання було розпочато. Відкривали цей спортивний захід стрітбол та настільний теніс. В останньому брали участь 12 студентів та дві студентки, до речі одна з них виграла. Найсильнішою стала студентка ІІ курсу юридичного факультету А.Кірічевська яка в фіналі перемогла С.Завертайла. За ними в підсумковій таблиці розташувались О. Гаврильченко (ІІІ курс МП) та Корбан (І курс юридичного факультету).

Одночасно із змаганнями з настільного тенісу, проходили змагання зі стрітболу, як це було вже згадано. Тут своє незаперечне лідерство підтвердили Б.Король та А.Федур (ІІ курс юридичний факультет). Другими стали  В.Кононенко та С.Гребельний (ІІ курс юридичний факультет), а третіми –  В.Гедерін (І курс) та Є.Севаст’янов (ІІІ курс).

Завершували свято змагання з футболу. Бажання взяти участь в них виявила велика кількість наших студентів, тому була розширена формула розіграшу і збільшена кількість команд-учасниць. В змаганнях грали команди І, ІІ, ІІІ та ІV курсів. Щоправда,  за команду ІV курсу зіграли студенти ІІІ курсу Є. Сергієнко та Р.Ящук.

В фіналі емоційного турніру зійшлись команди ІІІ та ІV курсів. На початку матчу боротьба була дуже напружена, але після кількох забитих голів на майданчику запанувала команда ІV курсу, яка в підсумку виграла з рахунком 8:1. Третє місце виборола команда І курсу. Так було розпочато наш спортивний навчальний рік!

Вітаємо переможців та призерів змагань!
і всіх нас із Днем фізичної культури і спорту!!!

Сектор
 фізичного виконання