У КУП НАН України відбулось засідання ректорату

23 Лютого, 2022

21 лютого 2022 р. відбулось засідання ректорату Київського університету права НАН України. Перед розглядом питань порядку денного ректор, професор Ю.Л. Бошицький та голова ради трудового колективу Д.В. Шкребець привітали від усього колективу університету т.в.о. проректора з господарської роботи Аллу Іванівну Вільчинську з 60-річним ювілеєм з побажаннями міцного здоров’я, миру, добра, злагоди, творчого натхнення для подальшої плідної праці та здійснення заповітних мрій!

У порядку денному розглядалася низка питань. Завідувач відділу аспірантури Р.В. Перелигіна повідомила про набір в аспірантуру. Проректор з наукової роботи О.В. Червякова прозвітувала про проведені заходи з нагоди дня народження В.М. Корецького. В.о. завідувачів кафедр С.В. Матвєєв, Г.П. Коверзнєва, О.О. Хорватова та О.І. Савка доповіли про роботу кураторів КУП НАН України. Директор РІ КУП НАН України В.Л. Якимчук доповів про роботу підготовчих курсів в РІ КУП НАН України. Завідувачем відділу навчально-методичної роботи О.М. Антоновою було розглянуто питання про стан заборгованості студентів за оплату навчання у другому семестрі 2021-2022 н.р. Юрист А.М. Маркевич виступив з питанням щодо режиму роботи у КУП НАН України.

За результатами обговорення розглянутих на засіданні ректорату питань ухвалено відповідні рішення.

Прес-центр КУП НАНУ