У КУП НАН України відбулися змагання з пауерліфтингу

16 Травня, 2011

20 квітня відбулись щорічні змагання особистої першості з пaуерліфтингу серед студентів Київського університету права НАН України.

У першості виявили бажання взяти участь 8 студентів з І,ІІ та IV курсів. Змагання проводились у двох вагових категоріях:

74967.jpg
     Цього року до складу жюрі був запрошений майстер спорту з пауерліфтингу Бичок В.М. Головою жюрі виступав викладач фізичного виховання і спорту КУП НАНУ Завертайло С.Л.

Все це відбулося завдяки підтримці ректора Київського університету права НАН України Бошицького Юрія Ладиславовича, який завжди підтримує талановитих студентів не тільки у сфері науки та культура, але й спорту, що дуже важливо як для студентів, так і для всього університету в цілому.