У КУП НАН України відбувся День відкритих дверей

17 Березня, 2018
    17 березня 2018 року в Київському університеті права НАН України відбувся День відкритих дверей.

З великим задоволенням гості нашого університету відвідали тематичні кабінети аграрного права імені В.І. Семчика та історії українського права ім. академіка М.П. Василенка, лабораторію криміналістики, цілий ряд унікальних музеїв: «Музей етнографії» з експозицією рушників, вишитих орнаментами всіх регіонів України, «Музей контрафактної продукції (підробок) Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством», «Музей кібернетики», перлину музейної університетської галереї – Музей криміналістики ім. Ганса Гросса, який створювався з метою формування стратегії, тактики і мистецтва оволодіння студентами знань, практичних навичок і вмінь застосування криміналістичної техніки, оформлення матеріалів для проведення криміналістичних експертиз, ознайомлення з тактикою й методикою проведення слідчих дій.

dvd1.jpg

dvd2.jpg

dvd3.jpg

dvd10.jpg
dvd11.jpg
dvd12.jpg

Абітурієнти мали можливість ознайомитися з науковим доробком викладачів КУП НАНУ, інформацією про досить насичене студентське життя в університеті.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор КУП НАНУ, професор Ю.Л. Бошицький. Він розповів про університет, напрями його діяльності, пріоритети, яких у навчанні та вихованні молоді дотримується колектив університету. Також ректор ознайомив зі структурою університету, організацією освітнього процесу, окремо зупинився на міжнародних зв’язках вишу, його партнерах, участі в нових проектах. Ю.Л. Бошицький підкреслив, що, навчаючись в університеті, можна отримати якісну освіту європейського зразка.

Також під час заходу вступники мали нагоду безпосередньо поспілкуватися із завідувачами кафедр та керівниками структурних підрозділів.

О.В. Михайленко ознайомила присутніх з особливостями прийому 2018 року та відповіла на усі запитання.

dvd4.jpg

dvd5.jpg
dvd6.jpg

dvd7.jpg
dvd8.jpg
dvd9.jpg

Захід пройшов доволі насичено. Щиро сподіваємось, що інформація, отримана під час Дня відкритих дверей, була цікавою та корисною як для абітурієнтів, так і для їхніх батьків. Маємо надію, що присутні абітурієнти оберуть саме Київський університет права НАН України під час вступної кампанії 2018 року.