У КУП НАН України відбувся семінар-практикум присвячений Міжнародному дню цивільного захисту

17 Березня, 2015

13 березня 2015 р. відбувся семінар-практикум на V курсі спеціальності «Міжнародне право», присвячений Міжнародному Дню Цивільного Захисту, що відзначається світовою громадськістю 1 березня.
     Захід пройшов під керівництвом старшого викладача кафедри філософії і соціально-гуманітарних дисциплін Балики Георгія Анатолійовича.

Зважаючи на нові загрози, що нині існують для цивільного населення в світі, як-то тероризм, катастрофи техногенного, екологічного та природного характеру – нагальним є забезпечення евакуаційних та рятувальних заходів із залученням новітніх технічних засобів та технологій.
     Цьому важливому питанню і був присвячений семінар-практикум, на якому особливо відзначилися  Шимон Анастасія, Волковська Юлія, Піцур Леся та Давиденко Наталія, які презентували змістовні доповіді, а також підготували плакат, присвячений діям при техногенних ситуаціях в екстремальних умовах та першій медичній допомозі у випадку травмування та переломах кінцівок.