У КУП НАН України завершилася перша сесія вступної кампанії 2024 року

9 Серпня, 2024

Зовнішні умови проведення вступної кампанії в України цьогоріч мають значні відмінності від умов аналогічних кампаній, які відбувалися в попередні роки, що пояснюється численними змінами, внесеними до нормативних документів Міністерством освіти і науки. Особливо негативно на результатах роботи приймальної комісії позначилося підвищення конкурсного балу зі 120 балів до 150. У поточному році до КУП НАН України надійшло трохи більше, ніж пів тисячі заяв вступників, які відповідають зазначеній умові МОН, що більше ніж удвічі менше, ніж аналогічний показник минулого року.

Незважаючи на це, Київський університет права Національної академії наук України в результаті проведеної профорієнтаційної роботи підбиває підсумки першої сесії вступу до ЗВО, які викликають оптимізм. Станом на 9 серпня 2024 року рекомендовано до вступу в Київський університет права НАН України близько 360 абітурієнтів.

Цього року проявилася позитивна тенденція до вступу на навчання в магістратуру. Хоч подача заяв ще продовжується, станом на сьогодні бажання стати магістрами права та здобути фахову повну вищу освіту в Київському університеті права виявили понад 100 вступників.

Попереду друга сесія вступу на навчання в ЗВО на бакалаврат, що також позитивно вплине на загальні результати вступної кампанії 2024 року. Особливої уваги заслуговує отримання другої вищої освіти. У всі попередні роки Київський університет права приймав на навчання значну кількість здобувачів цієї категорії. У цьому напрямку КУП НАН України працює й у поточному році. Серед здобувачів цієї категорії є працівники Національної академії наук України. Користуючись нагодою, приймальна комісія Київського університету права нагадує, що працівникам НАН України та членам їхніх родин надається пільга щодо сплати за навчання у розмірі 10%.

Прес-Центр КУП НАНУ