У КУП НАНУ було проведено круглий стіл на тему: «Актуальні питання реформування судової системи України»

10 Жовтня, 2013

7 жовтня 2013 р. кафедрою кримінального права та процесу та науковим товариством студентів юридичного факультету було проведено круглий стіл на тему: «Актуальні питання реформування судової системи України».
     У заході взяли участь декан юридичного факультету к.ю.н., проф. Короленко М.П., заступник завідувача кафедри к.ю.н., доц. Тарасевич Т.Ю., к.ю.н. доц. Прилуцький В.С., професорсько-викладацький склад кафедри та студенти наукового товариства при кафедрі.

При кафедрі було заслухано повідомлення:
•    «Участь народу у здійсненні правосуддя»;
•    «Діяльність слідчого судді за новим КПК (проблематика повноважень)»;
•    «Вдосконалення принципу інстанційності у системі судів загальної юрисдикції»;
•    «Доцільність зміни системи конституційного контролю в Україні (питання про створення Конституційної палати при Верховному суді України)»;
•    «Співвідношення повноважень слідчого та прокурора відповідно до норм КПК».
     Під час обговорення учасники заходу дійшли висновку, що стосується правозастосування та вдосконалення судової системи України та доцільності запровадження в нашій державі суду присяжних.

8 жовтня 2013 року з нагоди Дня юриста на кафедрі кримінального права та процесу була проведена зустріч з керівником Центру правничої кар’єри Ліги студентів Асоціації правників України керівником Ганною Старченко. Однією з головних цілей зустрічі є сприяння майбутнім юристам у побудові успішної кар’єри правника, зокрема, допомогти молодому правнику стати тією платформою, яка дасть успішний старт його кар’єрі, дозволить знайти нових друзів. В межах проведеної дискусії стало обговорення структурування відносин адвокатського об’єднання з адвокатами партнерами та розглянули труднощі, з якими стикаються правники, котрі наймаються працювати помічниками адвокатів.

Заст. зав. кафедри
кримінального права та процесу