У КУП НАНУ було проведено круглий стіл на тему «Культурна спадщина України»

5 Грудня, 2013

4 грудня 2013 р. в рамках святкування днів факультету Міжнародних відносин Кафедрою філософії і соціально-гуманітарних дисциплін було проведено круглий стіл на тему «Культурна спадщина України».
     У заході брали участь викладачі кафедри – зав.кафедри, проф. О.В. Потєхін, проф. О.П. Кодьєва, доц. І.Г. Кудря, доц. Л.А. Лім, асист. В.П. Лебідь, а також студенти першого курсу юридичного факультету.

Головною метою круглого столу було інформування та розширення знань студентів про найвизначніші культурні пам’ятки України. Актуальність визначеної теми для майбутніх юристів зумовлена в першу чергу необхідністю збагачення духовної складової сучасної молоді, яка є частиною правової культури громадянина.
     Учасники круглого столу мали змогу поділитися цікавою інформацією про духовну та культурну скарбницю нашого народу. Студенти представили підготовлені доповіді та мультимедійні презентації на такі теми: «Кам’яна могила – одна із найдавніших світових пам’яток»,  «Софія Київська», «Львівський Оперний театр – архітектурна перлина Львова у стилі неоренесансну», «Архітектурна спадщина Б.Растреллі: Андріївська церква та Маріїнський палац», «Замок Любарта у м.Луцьк». «Пересопницьке Євангеліє — духовна святиня народу», «Життя та творчість Т.Г. Шевченка», «Палац графів Потоцьких у м.Львів  – велична будівля у стилі французького неоренесансу кінця XIX століття», «Микола Лисенко – основоположником української класичної музики», «Мергелева гряда – Луганський Стоунхендж», «Національний дендрологічний парк «Софіївка» та ін..

Всі присутні пересвідчилися, що культурна спадщина нашої держави є невичерпним джерелом, що в Україні є багато цікавих місць, яких необхідно відвідати та відомих особистостей, які творили історію української культури.