У КУП НАНУ було проведено модельне судове засідання за фабулою у кримінальній справі в рамках вивчення навчальної дисципліни «Кримінальний процес»

25 Грудня, 2014

19 грудня 2014 року в КУП НАНУ під керівництвом викладачів кафедри кримінального права та процесу Тарасевич Т.Ю., Короленка О.М., Бокоча І.М., було проведено модельне судове засідання за фабулою у кримінальній справі  в рамках вивчення навчальної дисципліни «Кримінальний процес».

До участі у заході були залучені як найбільш активні представники студентської спільноти, так і провідні науково-педагогічні працівники. Особливо слід відзначити студентів 5-го курсу юридичного факультету КУП НАНУ:  Бойко О.О., Вазнюка І.І., Дімітрову Ю.В., Ковальчук А. В., Крижанюк С.Ю., Лизогуб А.А., Лісник Т.В., Павлюченко О.С., Пишну Ю.Г.,  які публічно продемонстрували свої уміння та навички, що набуваються у процесі опанування даної дисципліни і є невід’ємною складовою професійної компетентності майбутнього фахівця.

Промови, виголошені у ході даного засідання, засвідчили високий рівень теоретичної та практичної підготовки його учасників, особливу творчу атмосферу, яка сформувалася в КУП НАНУ і відзначається щирою емоційністю, новизною, оригінальністю думки та мистецтвом красномовства.