У КУП НАНУ були проведені кафедральні читання :”Захист особистих немайнових прав в сфері інтелектуальної власності :погляд сучасної цивілістики”

29 Листопада, 2012

28 листопада кафедрою цивільного та трудового права було проведено кафедральні читання на тему:”Захист особистих немайнових прав в сфері інтелектуальної власності :погляд сучасної цивілістики”.У заході брало участь наукове товариство КУП НАНУ . На обговорення було винесено актуальні питання захисту особистих немайнових прав в сфері інтелектуальної власності, зокрема на географічні зазначення,при здійсненні недобросовісної конкуренції, при патентуванні винаходів та трансферу технологій.
     Рамки кафедральних читань не дали змогу висвітлити всі аспекти цієї проблематики учасниками читань було запропоновано продовжити наукову дискусію в рамках Тижня права,що відбудеться в стінах КУП НАНУ та запросити до громадського обговорення наріжних проблем захисту немайнових прав широкого кола представників наукової спільноти.

Члени кафедри та гості кафедральних читань висловлюють подяку ректору, професору Ю.Л.Бошицькому за сприяння в організації наукових читань та заручились його підтримкою у проведенні таких заходів в майбутньому.