У КУП НАНУ майстер-клас Надзвичайного Посланника і Повноважного Міністра Посольства Угорщини Пана Ласло Чаба Пап

16 Грудня, 2015

16 грудня 2015 у Київському університеті права Національної академії наук України, в рамках реалізації концепції майстер-класів, а також на запрошення ректора, професора Ю. Бошицького, Київський університет права Національної академії наук України відвідав Надзвичайний Посланник повноважного Міністра Угорщини Ласло Чабо Пап.
     На початку майстер-класу пан Ласло провів короткий екскурс у історію формування дипломатії. Доповідач звернув увагу аудиторії на ту обставину, що розвиток сучасних міжнародних відносин свідчить про необхідність пошуку нових гнучких дипломатичних форм реалізації державної політики. У світі відбувається постійна адаптація дипломатії до нових умов міжнародних відносин. Перед міжнародним співтовариством виникають нові виклики, на які слід гідно відповідати (проблеми загострення екології, тероризму, радикалізму тощо).

Сучасна дипломатія – це  місток для реалізації співпраці між традиційними учасниками міжнародних відносин і спосіб вирішення політичних, економічних проблем та покращення цивілізаційних відносин.
     Початок ХХ століття став початком формування мультиполярних світових відносин із участю  Індії, Китаю, Бразилії та інших держав. Сучасні світові дефіцити стають причинами криз міждержавних відносин. Саме гнучкість і швидкість реагування на ці виклики – це можливість побудови нового міжнародного порядку.
     Після завершення майстер-класу  пан Ласло Чаба Пап відповів на питання аудиторії і провів дискусію із учасниками заходу.

Професорсько-викладацький склад і студенти університету щиро вдячні ректорові за організацію майстер-класу, проведеного паном Ласло Чаба Пап.