У КУП НАНУ підбито підсумки благодійної акції

2 Грудня, 2016

24 листопада 2016 року було підбито підсумки акції “Передай  тепло своєї родини воїнам АТО”, яка проводилась під патронатом ректора, професора Київського університету права НАН України Юрія Бошицького. За час проведення акції студентами та викладачами університету були зібрані профілактичні засоби проти застуди (часник і оксолінова мазь) та відправлені в зону АТО, бригаді, в якій знаходиться студент заочної форми навчання 4 курсу Київського університету права НАН України Скальский Денис.
     Студенти-волонтери відповідально віднеслись до суті акції і кожен не байдужий долучився до неї. Студенти, які навчаються в КУП НАНУ привезли часник вирощений їх родинами зі своєї малої Батьківщини. Так, здавалося б на перший погляд, найзвичайнісінька рослина – часник, своїми властивостями оберегу від злих духів зуміла об’єднати дух усіх громадян, щодо бажання миру та побажання здоров’я воїнам АТО. Студенти-волонтери КУП НАНУ разом зі зібраними засобами надіслали лист від усього колективу нашого університету, у якому виклали свої побажання, думки, тепло власної душі, яке так необхідне нашим хоробрим захисникам.

Під кінець акції багато людей цікавились чи буде її продовження в майбутньому, адже це велика честь та радість для самосвідомих громадян допомогти тим хто цього потребує, як засобами захисту від застуди, так і добрим, теплим словом.
Кожен хто долучив частинку свого серця, щиро поважає наших захисників, бажає їм швидкого повернення додому до рідних та коханих, а також мирного неба над головою.

Інформаційна довідка!
Волонтерська діяльність – добровільна, безкорислива, соціально спрямована, неприбуткова діяльність, що здійснюється волонтерами та волонтерськими організаціями шляхом надання волонтерської допомоги. Безоплатне виконання робіт або надання послуг особами, що має одноразовий характер або здійснюється на основі сімейних, дружніх чи сусідських відносин, неє волонтерською діяльністю.

(Загальна декларація волонтерів, 1990 р.)