У КУП НАНУ поновилася робота «культурно-розважального центру»

3 Квітня, 2012

Увага!!! У КУП НАН України поновилася  робота «культурно-розважального центру».
На базі якого створюється студентський арт клуб – теплиця, де вирощують  таланти,
формують творче мислення та розвивають мистецькі здібності
:

1)театральна студія –  заняття зі студентами акторською майстерністю, підготовка до загально-університетських заходів, концертів  та акцій;

2)музична студія – усі напрямки сучасного, академічного та народного  вокалу;

3)етнографічна студія –  для справжніх патріотів своєї держави, всіх хто пишається своєю історією, цінує та прагне зберегти своє коріння, культурну спадщину свого народу –  стародавні обряди та звичаї,  традиційні пісні та танки. Фольклорний ансамбль   – який достойно буде представляти університет на різноманітних заходах: фестивалях, конкурсах, концертах, студентських вечорницях, зустрічах поважних гостей та іноземних делегацій.

Всіх бажаючих, талановитих, обдарованих , зацікавлених мистецтвом студентів, запрошуємо до активної творчої співпраці!

Організатор культурно-дозвіллєвої діяльності КУП НАНУ Інна Шаркова, кабінет 218.