У КУП НАНУ проходила виставка стін-газет студентів юридичного факультету І та ІІ курсів на тему «Видатні українські юристи другої половини ХІХ – початку ХХ століття».

24 Грудня, 2014

З 10.12.2014р. по 19.12.2014р. відбувалося таємне голосування за кращу стіннівку. Критерії за якими викладачі та студенти оцінювали роботи: зміст стін-газети, декоративність, композиція.

19 грудня 2014 р. декан юридичного факультету Бевз С.І.  та завідувач кафедри теорії та історії держави та права Лісова К.С. оголосили результати голосування. Переможцями стали студенти першого курсу – Бараненко А.О., Мороз А.І. (група ПБ-12), Нечипоренко Д.В., Огиря .С., Лисенко В.В. (група ПБ-11), Борисов А.О., Кравчук В.О. (група ПБ-13). Всіх студентів-переможців нагородили грамотами та солодкими подарунками.