У КУП НАНУ пройшов тиждень іноземних мов

20 Березня, 2010

Студенти університету взяли активну участь у низці заходів тижня іноземних мов, який проходив з 15 по 19 березня.
Почесним гостем університету в рамках тижня іноземних мов була керівниця консульсько-правового відділу Посольства ФРН у Києві пані Крістіане Гульман, яка під час зустрічі зі студентами другого та третього курсу відділення міжнародного права розказала про роботу Посольства Німеччині в Україні, про еміграційну політику своєї країни, відповіла на питання студентів та залишила їм у подарунок 30 примірників найновішого видання «Фактів про Німеччину».

У конкурсі стінних газет було представлено 14 робіт, які можуть слугувати в подальшому наочним матеріалом для кабінетів іноземних мов. Найкращими визнано роботи „Welcome to Great Britain” (Оганесян Марго, Д-24), „Legal system in Canada“ (Глінська Анна, Онопрійчук Ольга, МП-12) та „France. Paris mon amour“ (Санько Ксенія, Матвіїв Оксана, Безус Дарина, Д.17).

Переможцями юридичної вікторини, присвяченій правовим системам зарубіжних країн, стали студенти Засько Василь (Д-12), Гаврилюк Христина (МП-12) та Дубровник Марія (МП-12).

Одноосібним і беззаперечним переможцем в усіх номінаціях олімпіади з англійської мови виявилась Данилюк Ярослава (МП, 3 курс), друге місце посіла Кучеренко Вікторія (МП, 3 курс), третє місце поділили Глушкова Ольга (Д-23) та Заколюк Євген (Д-22).
За результатами творчого конкурсу на краще декламування уривку з поеми В.Шекспіра «Юлій Цезар» місця розподілились наступним чином: I місце – Гаврилюк Христина (МП-12), Нікішина Анна(Д-12); ІІ місце – Войтенко Юлія(МП-12), Гронь Роман(МП-12); ІІІ місце – Волошина Вікторія (МП-12), Дасюк Наталія (МП-12). Також публіку підкорили два дуети: чоловічий у складі Анісімова Вадіма (Д-14) та Рендюка Олександра(Д-24), й дівочий у складі Вечірко Альони та Гурської Марини(МП-31). Відкриттям конкурсу стало унікальне сопрано Шпаченко Валерії Павлівни, викладача кафедри іноземних мов, композиція Time to Say Goodbye у виконанні якої не тільки зірвала бурю оплесків усіх присутніх, але й стала символічним завершенням тижня іноземних мов у КУП НАНУ.

Переможці всіх конкурсів отримали в подарунок різноманітну літературу, яка допоможе їм у поглибленні знань з іноземних мов.