У КУП НАНУ розпочалося викладання курсу «Вступ до права США» доктором права Петром Річардом Костівим (США)

6 Вересня, 2011

На запрошення ректора КУП НАНУ, професора Ю.Л. Бошицького, у рамках Меморандуму про співпрацю між Київським університетом права НАН України та Асоціацією Українсько-Американських адвокатів (США) та на підставі реалізації Концепції майстер-класів у КУП НАНУ, з 5 вересня 2011 року розпочалося викладання курсу «Introduction to U.S. Law (Вступ до права США)». Курс викладається доктором права Петром Річардом Костівим, який є випускником докторської програми Університету Мічігана, Університету Каліфорнії, Берклі, магістратури в Університеті Квазулу-Натал (ПАР).

На майстер-класі були присутні студенти старших курсів відділення міжнародного права, аспіранти КУП НАН України.

Присутнім було цікаво дізнатися про розвиток американської системи права, конституційне право США, основи загального та статутного права, систему права штатів та федерації.  Особливістю, було те що у своїй роботі П.Костів використовував сократівський метод вивчення права, викладання відбувалося у вигляді дискусії англійською мовою.
   У цілому, обговорення становлення американського права викликало жваву дискусію. Майстер-класи проводились у інтерактивному режимі, студенти задавали цікаві питання, моделювалися практичні ситуації і вирішувалися юридичні задачі, розглядалися реальні випадки з юридичної практики, порівнювали українське і американське право.

Викладання курсу «Introduction to U.S. Law (Вступ до права США)» триватиме упродовж двох місяців. По завершенню слухачі складуть залік і отримають сертифікати