У КУП НАНУ розпочався новий навчальний рік

2 Вересня, 2020

1

У Київському університеті права НАН України традиційно 1 вересня розпочався новий навчальний рік. Пандемія COVID-19 у цьому році внесла суттєві корективи у життя всього суспільства, видозмінила підходи до освітніх процесів, змістивши чималу частину аудиторних занять в онлайн простір.

Керівництвом університету було прийнято рішення розпочати освітній процес у змішаній формі, використовуючи можливості дистанційних технологій. Так, здобувачі вищої освіти, які не мають можливості прибути для очної участі у навчанні, долучилися до занять у синхронному режимі за допомогою Skype.

З метою попередження розповсюдження коронавірусної хвороби студенти, які працювали в аудиторіях, дотримувалися усіх протиепідемічних заходів.

Ректор університету Ю.Л. Бошицький привітав студентів із Днем знань, звернув увагу на необхідність посилення заходів безпеки для боротьби з коронавірусом, а також побажав молоді бути допитливими, наполегливими, творчими та ініціативними до мети та оскільки сьогодні наша держава потребує висококваліфікованих фахівців-юристів.

Прес-Центр КУП НАНУ