У КУП НАНУ відбулась друга лекція з циклу майстер-класів професора Пауло да Кунья (Університет Порто, Португалія)

18 Вересня, 2012

18 весерсня 2012 року завершився цикл майстер-класів одного з провідних європейських спеціалістів в галузі конституційного права, директора Міждисциплінарного інституту Університету Порто (Португалія) – професора Пауло да Кунья.
     У другій лекції почесний гість КУП НАНУ окреслив головні риси конституції Португалії, прийнятої у 1976 році, а також її характеристики з правової точки зору. Дав наукове обґрунтування історичним періодам становлення Португальської Республіки. Підкреслив необхідність ознайомлення зі своїми правами та обов’язками відповідно до основного державного документу країни. Після завершення майстер-класу відбулась жвава дискусія. Студенти ставили питання не лише англійською, а й рідною мовою професора – португальською.

Професор да Кунья ознайомився з діяльністю КУП НАНУ. Під час екскурсії по університету, яку проводив проректор з адміністративної та господарчої роботи В.О.Бойко, представники професорсько-викладацького складу та Т.Ю.Ярошевська, завідувач бібліотекою КУП НАНУ, португальський професор висловив захоплення щодо високого рівня технічного оснащення університету.
     Візит професора Університету Порто закінчився врученням сертифікату «Про проведення майстер-класу у КУП НАНУ» та цінних подарунків: картини від імені ректора КУП НАНУ проф. Ю.Л. Бошицького та сувенірів КУП НАНУ.

Професорсько-викладацький склад і студенти університету щиро вдячні ректорові, професорові Ю.Л. Бошицькому за організацію візиту професора Пауло да Кунья.