У КУП НАНУ відбулась лекція народного депутата України VII скликання В. Купрія

13 Березня, 2015

11 березня 2015 року народний депутат України, заступник голови Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності  Віталій Миколайович Купрій провів лекцію для студентів Київського університету права НАН України на тему: «Проблеми реформування правоохоронних органів та судів України на сучасному етапі».
Віталій Миколайович розповів про початок його діяльності як депутата, які реформи та законопроекти він розробив разом зі своєю командою, підняв питання стосовно відновлення діяльності влади, розроблення нового апарату державного впливу, розповів про створення нової судової системи, вирішення питань підсудності держслужбовців та запросив до співпраці активну студентську молодь. Виступ знайшов відклик у студентській аудиторії, яка жваво задавала питання відносно особистого ставлення лектора до залучення до уряду України «іноземних» громадян; подій, що відбуваються на Сході держави; оптимальної моделі правління для нашої держави. На завершення свого виступу В.М. Купрій побажав всім незламного духу, людської гідності та самоповаги.

Велику зацікавленість у студентів викликала можливість долучитися до Програми «Молодіжна законодавча ініціатива», яка дає змогу впливати на прийняття рішень Верховної Ради України для впровадження європейських реформ та розбудови демократичної держави. Участь у цій програмі стане для молодих і талановитих державотворців початком успішної громадсько-політичної кар’єри.
Після зустрічі зі студентами, адміністрація університету ознайомила гостя з матеріально-технічною базою університету, бібліотечним фондом та останніми оновленнями корпусу.

Також, під час свого візиту Віталій Миколайович відвідав засідання ректорату Київського університету права НАН України, де відбулось обговорення напрямків подальшої співпраці КУП НАНУ з Комітетом Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Студенти та колектив КУП НАНУ дякують ректору КУП НАНУ Ю. Бошицькому за надану можливість спілкування з народним депутатом України Віталієм Миколайовичем Купрієм.

Прес-центр КУП НАНУ