У КУП НАНУ відбулась персональна виставка офортів етюдів Києва “Духовні скарби України” Ангеліни Сіденко на добру згадку учасникам семінару
06 липня 2017 року у рамках проекту «Інтелектуальна власність в Україні – перлини живопису для студентської молоді», створеної за ініціативою ректора, професора, Заслуженого юриста України Юрія Бошицького у Київському університеті права НАН України для учасників Міжнародного семінару «Політика у сфері інтелектуальної власності в університетах та науково-дослідних установах» відбулась презентація персональної виставки офортів «Духовні скарби України» української художниці-графіка, члена Національної спілки художників України Ангеліни Сіденко.
Ангеліна Сіденко вільно володіє графічними техніками. Надані для експозиції серії робіт «Скарби України», «Київське бароко», «Ангели храму Софії» вражають філігранною витонченістю й віртуозною технікою офорту з пунктиром.
Художниця активний учасник всеукраїнських та міжнародних виставок. Її роботи представлені у музеях України та у приватних колекціях в Австрії, Іспанії, Італії, Канаді, Німеччині, Франції, США, Андорі та Японії.
Почесними гостями на заході були: Міхал Швантнер, директор Департаменту розвинутих країн та країн з перехідною економікою, Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ), Женева; Мохаммад Аль Габбал, консультант Департаменту країн з перехідною та розвинутою економікою Всесвітньої організації інтелектуальної власності, Женева;, Хагіт Мессер-Ярон, професор університету Тель-Авіву, Ізраїль, Рената Бакарова, координатор Відділу передачі результатів досліджень та ноу-хау в практику, Університет Павола Йозефа Сафаріка в Кошице, Словаччина, Крістіна Савицька, викладач кафедри цивільного права Полоцького державного університету, Білорусь, Азер Сафаров, професор Бакинського державного університету, Азербайджан, студенти та професорсько-викладацький склад Київського університету права НАН України, Богдан Падучак, заступник директора Департаменту інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Геннадій Андрощук, головний науковий співробітник, завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності Національної академії правових наук України м. Київ та інші.