У КУП НАНУ відбулась презентація персональної виставки картин українського художника Анатолія Токарєва

23 Листопада, 2012

22 листопада 2012 року  у рамках проекту «Інтелектуальна власність в Україні – перлини живопису для студентської молоді», створеної за ініціативою ректора, професора, Заслуженого юриста Ураїни, Ю. Л. Бошицького у Київському університеті права Національної академії наук України відбулась презентація персональної виставки  «Осмислення недосяжного» українського художника Анатолія Токарєва.

Захід мав інформаційний та духовно –збагачувальний  характер  і був спрямований на залучення студентської молоді  до перлин сучасного мистецтва.
     Під час своєї промови ректор зосередив увагу присутніх на актуальності та важливості даного проекту для студентів-правознавців та тих, хто цікавиться мистецьким життям нашого суспільства.

Гостями університету в цей день були : професор  Герберт Коек –  декан юридичного факультету університету м. Лінц (Австрія), професор Кристина Герміда дель Лано –  університет ім. Короля Хуана Карлоса (Мадрид,  Іспанія), Пісковський Юрій Іванович – фотохудожник, в минулому головного архітектора столиці.

Студенти щиро вдячні Юрію Ладиславовичу за можливість милуватись художніми творами, які дають  можливість відпочити від навчання і просто насолодитися такою красою!