У КУП НАНУ відбулась презентація Європейського форуму Альпбаха, Австрія

18 Березня, 2014

17 березня 2014 року у Київському університеті права НАН України відбулася презентація Європейського форуму Альпбаха (ЄФА), Австрія.
     Презентацію провели: Олена Чернова – президент Громадської організації “Київська ініціативна група Альпбаха” (КІГА), практикуючий юрист, делегат ЄФА 2011-2012, випускниця Київського університету права НАН України; та Дмитро Воюта – член Громадської організації “Київська ініціативна група Альпбаха” (КІГА).

КІГА – це громадська організація, асоційований член та сестринська інституція Європейського Форуму Альпбаха в Австрії, одного з перших міжнародних політичних та інтелектуальних Форумів, що проводиться щорічно вже понад півстоліття.
     КІГА проводить молодіжні освітні проекти, спрямовані на підвищення обізнаності студентів про Форум та формування нової генерації українських студентів. Європейський Форум Альпбаха (ЄФА) було засновано в серпні 1945 року після Другої світової війни Австрії, в мальовничому Тірольському Альпійському містечку Альпбах. ЄФА є “мозковим інтелектуальним центром Європи”, його називають “маленьким Давосом”. На сьогодні більше ніж 4000 тисячі людей з понад 60 країн світу, в тому числі, з України щороку відвідують Європейський Форум Альпбаха. Форум об’єднує провідних діячів політики, права, науки, мистецтва, економіки, банківського та фінансового сектору, заохочує та підтримує міжнародні молодіжні дискусії за участю провідних фахівців та молодіжних лідерів стосовно глобальних проблем сучасності. Щороку ЄФА провадить стипендії для українських студентів. Саме тому, КІГА прагне виявити талановиту, інтелектуальну молодь, яка поділяє європейські цінності, має власне бачення вирішення глобальних проблем, володіє англійською або німецькою мовою та зможе гідно представляти Україну на Форумі.

Студенти, зацікавлені в діяльності КІГА та участі у Європейському Форумі Альпбаха в Австрії, надсилайте листи на адресу: kiga@kiga.org.ua

Додаток

*у додатках до обговорення файл, що містить перелік документів, необхідних для реєстрації:

Прес-центр КУП НАНУ