У КУП НАНУ відбулась зустріч студентів факультету міжнародних відносин з випускницею Оксфордського університету (Великобританія)

17 Березня, 2015

16 березня 2015 року відбулась зустріч студентів факультету міжнародних відносин з випускницею Оксфордського університету (Великобританія) Пилипенко Катериною Юріївною.
     Оксфордський університет (University of Oxford) являється найстарішим англомовним університетом у світі, а також першим університетом Великобританії. Структура університету включає в себе 36 коледжів. Найбільш популярними факультетами ВУЗу є фізико-математичні, гуманітарні, медичні, соціальні науки, різноманітні науки про життя та навколишнє середовище. Цікавим є той факт, що університет розміщений по всьому місту і нараховує приблизно 50 будівель та 20 000 тис. студентів.

Оксфордський університет – це не тільки вищий навчальний заклад, але й один з найбільших науково-дослідних центрів. Учбовий заклад налічує понад 100 бібліотек ( одна з найбільших університетських бібліотек у Англії) та музеїв, у тому числі і своє власне видавництво. Кожна бібліотека функціонує в межах коледжу, що є дуже зручно, адже заходячи в таку бібліотеку, Ви точно знайдете потрібну літературу і не витрачатимете багато часу на її пошуки.
Для вступу до магістратури студенти подають заяви на відповідний факультет. Цікавим є той факт, що отримати диплом магістра Оксфордського університету можна не тільки з тієї спеціалізації, яка була у Вас за дипломом бакалавра. Важливою умовою вступу є знання англійської мови, підтверджене міжнародними сертифікатами, зокрема TOEFL не нижче 230 балів або IELTS не менше 6.5 балів.
     Серед відомих випускників Оксфорду – 71-й прем’єр-міністр Великобританії Маргарет Тетчер (Margaret Hilda Thatcher)  та англійський філософ Роджер Бекон (Roger Bacon), екс-прем’єр-міністр Великобританії Тоні Блер (Anthony Charles Lynton Blair) та ін.
     Зустріч викликала велику зацікавленість серед студентів та жваву дискусію. Студент магістратури Величко Касім, поцікавився чи відрізняються дипломи Оксфордського університету від диплому інших навчальних закладів. На що,  Пилипенко К.Ю., відповіла, що Оксфордський університет видає свої власні дипломи, які є визнаними по всьому світу.