У КУП НАНУ відбулася юридична вікторина на кубок ректора «Ерудит права-2018»

18 Травня, 2018
     17 травня 2018 р. у Київському університеті права НАН України відбулася юридична вікторина у формі брейн-рингу на кубок ректора «Ерудит права – 2018», присвячена Дню науки в Україні.

Мета заходу полягала в популяризації пізнавальної активності першокурсників у вивченні фундаментальних юридичних дисциплін, залученні студентської молоді до поглибленого вивчення правознавства.

erudit1.jpg

erudit2.jpg

erudit3.jpg

У вікторині взяли участь  команди студентів першого курсу.   Учасників заходу привітав ректор КУП НАНУ Заслужений юрист України проф. Ю. Л. Бошицький.

Знання студентів оцінювало журі – професор кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін В. Іванов, професори кафедри галузевих правових наук П. Біленчук, Г. Семаков,  доцент кафедри іноземних мов І. Кудінова, Президент студентського парламенту О. Давидова

erudit4.jpg

erudit5.jpg

erudit6.jpg

Команди продемонстрували свої знання в конкурсах: «Презентація команд», «Бліц-опитування», «Юридичний ланцюжок», «Конкурс капітанів» та ін.

erudit7.jpg
erudit8.jpg

erudit9.jpg

За результатами вікторини перше місце посіла команда «Союз правознавців» навчальної групи ПБ-11 (капітан команди Дмитро Даниленко). Команді-переможниці ректор КУП НАНУ Ю. Л. Бошицький урочисто вручив кубок «Ерудит права», Диплом переможця, та пам’ятні подарунки. Усі учасники вікторини також отримали грамоти й подарункові набори.

erudit10.jpg
erudit11.jpg

erudit12.jpg

За підсумками змагання кращі студенти також нагороджені поїздкою в Грузію для участі в літній школі з міжнародного права, яку організує юридичний факультет Батумського університету ім. Ш. Руставелі з 2018 року спільно з КУП НАНУ.