У КУП НАНУ відбулася конструктивна зустріч ректора зі студентами

12 Лютого, 2016

У Київському університеті права НАН України 10 лютого відбулася зустріч ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького зі студентами 4 курсу денної форми навчання факультету правознавства та міжнародних відносин.  На зустрічі були присутні: почесний ректор КУП НАНУ, академік,  Юрій  Шемшученко; проектор з гуманітарної освіти та виховної роботи Левківська Галина;  завідувач  навчально-методичного відділу Чубар Олеся; практичний психолог Чернега Наталія;  методисти 4 курсу.

Для обговорення були визначені наступні питання:
1.    Навчальна дисципліна – критерій  успішності майбутніх юристів.
2.    Звіт старост навчальних академічних груп про стан успішності в академічних групах.
3.    Питання щодо проведення та підготовки  Ярмарки вакансій в КУП НАНУ в березні 2016 року.
     З вступним словом до присутніх звернувся Юрій Шемшученко, який запросив студентів на урочисту конференцію в Інституті Держави і права імені В.М.Корецького, що відбудеться 19 лютого 2016, приурочену 150-річчю від дня народження Василенка М.П.
      Атмосфера спілкування учасників зустрічі надала можливість присутнім одержати відповіді на нагальні питання  успішного завершення навчального року, підготування до державних іспитів. Ректор, професор Юрій Бошицький  проінформував про значну кількість звернень установ, банків України до університету щодо надання можливості проходження практики студентами КУП НАНУ з подальшим працевлаштуванням.

На завершення зустрічі, на пропозицію Юрія Ладиславовича, від почесного ректора КУП НАНУ Юрія Шемшученка найактивнішим студентам були подаровані книги з  його автографом.