У КУП НАНУ відбулася персональна виставка картин А. Сіденко

12 Квітня, 2013

11 квітня 2013 року у рамках проекту «Інтелектуальна власність в Україні – перлини живопису для студентської молоді», створеної за ініціативою ректора, професора, заслуженого юриста України Ю.Л. Бошицького у Київському університеті права Національної академії наук України відбулась презентація персональної  виставки картин  «Духовні скарби України» української художниці-графік, члена Національної спілки художників України А. Сіденко.
   А.Сіденко вільно володіє графічними техніками. Серія робіт «Скарби України» вражає  філігранною витонченістю й віртуозною технікою.

Роботи художниці представлені у музеях України та Росії та у приватних колекціях в Австрії, Іспанії, Італії, Канаді, Німеччині, Франції. США, Андорі та Японії.
   Почесними гостями на заході були: Ю.С. Шемшученко – Директор Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, академік НАН України, Почесний ректор Київського університету права НАН України; Г. Барамідзе – Віце-спікер парламенту Грузії, Почесний доктор КУП НАНУ; К. Юнеск –  Надзвичайний та Повноважний  Посол Румунії в Україні; Г. Думбадзе –  головний радник Посольства Грузії в Україні; Г. Захарія – Консул з політичних відносин посольства Румунії в Україні, К.П. Коваль – заступник Голови союзу юристів України, заступник Голови Національної асоціації адвокатів України, ради адвокатів України, Заслужений юрист України; О.А. Піддубчак –  Президент Всеукраїнської громадської організації державного управління “ЕЛІТА ДЕРЖАВИ”, член громадських рад при МЗС та Мінсоцполітики; Т.М. Чабенець – директор філії Українського центру інноватики та патентно–інформаційних послуг ДП «Український інститут промислової власності»; Н.М. Рогуля – начальник відділу маркетингу філії Українського центру інноватики та патентно –інформаційних послуг ДП «Український інститут промислової власності»; Н.С. Скрипка – виконавчий директор всеукраїнського громадського соціально-політичного об’єднання «Національна Асамблея інвалідів України»; О.В. Ветлинська – Начальник управління організаційного забезпечення Національної академії державного управління при Президентові України; В.М. Лозовий – генерал-майор міліції, проректор з кадрового забезпечення та міжнародних зв’язків Національної академії внутрішніх справ; І.В. Козел – заступник Начальник управління організаційного забезпечення Національної академії державного управління при Президентові України; С.Зброй – Директор Інноваційної групи ТОЦ «Діамант»; І.В. Сисоєнко – Директор патентно-юридичної агенції “Бренд-Груп”, патентний повірений України; А. Токарєв – український художник – живописець, графік, монументаліст, член спілки художників України.

Студенти та професорсько-викладаький склад щиро вдячні ректору, професору Ю.Л. Бошицькому за організацію виставки А. Сіденко.

Прес – центр КУП НАНУ