У КУП НАНУ відбулася презентація персональної виставки творів Сергія Шаповалова.

11 Березня, 2013

У рамках загальноуніверситетської програми « Інтелектуальна власність України – перлини сучасного живопису для студентської молоді» відбулося проведення персональної виставки творів художника Сергія Шаповалова, члена Національної спілки художників України, Заслужений художник України, член клубу ректорів Європи – Оксфорду Великої Британії.
   Серед  почесних гостей виставки були присутні: Корнел Юнеско, Надзвичайний і Повноважний посол Румунії в Україні; Петар Танів, радник Посла Болгарії в Україні; Юрій Сафронов, начальник відділення Змісту вищої освіти Інституту інноваційних технологій МОН України; Андрій Спаський, Заступниик голови керівника апарату Київської обласної державної  адміністрації; Станіслав Мозоль,  Заступник начальника докторантури  Національної Академії Внутрішніх Справ України; Віталій Клос, проректор  протоієрей Київської Православної Богословської академії УПЦ Київського Патріархату; Юрій Пісковський, архітектор, художник; Чернова Олена, Воюта Дмитро – представники Громадської організації Київська ініціативна група Альпбаха.

Ректор Ю.Л.Бошицький, звернувся  до митця, усіх присутніх зі словами щирої вдячності. Ідея проекту полягає  в проведенні поруч з творами мистецтва зустрічей з фахівцями – юристами, зокрема тими, хто працює у сфері охорони та захисту інтелектуальної влосності. Наші студенти – майбутні правознавці мають бути обізнаними відносно проблем правового характеру. Поза всяким сумнівом, ця  виставка, а також сам проект «Інтелектуальна власність України – перлини сучасного живопису для студентської молоді», у рамках якого вона відбулася, має велике значення для формування майбутніх юристів – духовно розвинутих особистостей. Культурне життя студента – юриста, природність зв’язків з творчістю та мистецтвом  повинні мати  ще й виховний характер.

Олена Кулик, голова наукового товариства студентів КУП  НАНУ, зі словами щирої вдячності та захоплення подякувала   за  надану можливість участі в проекті «Інтелектуальної  власності України – перлини сучасного живопису для студентської молоді» за  сприяння даного проекту глибшому вивченню  дисципліни « Інтелектуальна власність».
   Сергію Шаповалову – авторові чудових пейзажів та натюрмортів було вручено Подяку та квіти.

Наталія Чернега