У КУП НАНУ відбулася урочиста церемонія вручення дипломів державного зразка

2 Липня, 2014

26 червня 2014 року, у актовій залі Будинку вчителя,відбулася урочиста церемонія з нагоди вручення дипломів державного зразка студентам денної форми навчання Київського університету права НАН України напрямів підготовки «Міжнародне право» та «Правознавство».
   Оплесками зустріли всі присутні привітання ректора Київського університету права, Заслуженого юриста України, професора Бошицького Ю.Л. В його виступі відчувалася щирість, турбота про майбутнє молодих людей та впевненість у завтрашній день Київського університету права НАН України, а отже і його випускників.
   Звертаючись до випускників із урочистою промовою, ректор наголосив, що вручення дипломів поза межами університету, вже стало гарною традицією та урочистою подією. Більше того, символічним є той факт, що путівку в професійне життя наші випускники отримали напередодні  зі святкуванням 18-річчя  прийняття Конституції України та Днем молоді.

З найкращими побажаннями до випускників звернулися гості свята, серед яких Шемшученко Юрій Сергійович – Почесний ректор Київського університету права НАН України, Директор Інституту держави і права ім.. В.М. Корецького НАН України,Академік НАН України; Оніщук Микола Васильович – Ректор Національної школи суддів України, доктор юридичних наук, заслужений юрист України. Красімір Неделчев Мінчев – Надзвичайного та Повноважного Посла Болгарії в Україні; Сєдих Юрія Івановича – Президента  товариства «Україна-Болгарія», члена Національної спілки журналістів України, Посла миру, Генерала-полковника, академіка, доктора філософії, професора, почесного професора КУП НАНУ. Євдокимов Валерій Олександрович – Голова Союзу юристів України, Президент Всесвітньої організації юристів, Президент Світового Конгресу Українських юристів; та інші.
   Урочиста церемонія розпочалася з Гімну України, який прозвучав наживо, під супровід бандури у виконанні завідувача центру культурно-дозвіллєвої діяльності університету Катерини Коврик.

Після напружених державних іспитів, захисту бакалаврських і магістерських робіт КУП НАНУ випускає досвідчених юристів, з яких особлива гордість університету – відмінники навчання, які отримали дипломи з відзнакою, а таких студентів була велика кількість – 81 правознавець  (17 – магістри, 17 – спеціалісти і 47 – бакалаври) та 17 міжнародників (12 – бакалаври, 5 – спеціалісти).
   У рамках загальноуніверситетського проекту «Доля моєї землі рушникова», випускники КУП НАНУ подарували своїй ALMA-MATER вишиті рушники – як символ щасливої долі великої КУПівської родини.

Студентського парламенту КУП НАНУ
Полінська Дар`я