У КУП НАНУ відбулася урочиста церемонія вручення дипломів державного зразка випускникам у Будинку вчителя

1 Липня, 2014

Напередодні Дня Конституції України та Дня молоді, у  Київському університеті права НАН України відбулася урочиста церемонія вручення дипломів державного зразка випускникам 2014 року.
   Ця знакова подія стала для студентів та гостей справжнім святом.

У своїй промові ректор КУП НАН України, професор Юрій Ладиславович Бошицький побажав всім цікавого професійного життя, мудрих і далекоглядних рішень, високих досягнень, поваги до своєї країни. «Бажаю вам добра і справедливості, впевненості у своїх силах, і обов’язково кожному з вас зичу трошки везіння. Пам’ятайте, що дорогу осилює той хто йде».
   Урочиста церемонія розпочалася з Гімну України, який прозвучав наживо, під супровід бандури у виконанні завідувача центру культурно-дозвіллєвої діяльності університету Катерини Коврик.

Вітальні слова від запрошених гостей  були щиро підтримані студентами, які підготували культурну програму для всіх присутніх.
Випускниця-бакалавр 2014 року, стипендіатка Київського міського голови, «Міс інтернет симпатія» Юлія Дімітрова своїм чарівним голосом вкотре вразила глядачів, виконавши пісню «Україна».
   З музичним вітанням виступив дует бандуристок «Злата» у складі лауреатів міжнародних конкурсів Катерини Коврик та Євгенії Згуровської. Зал сповнився звуками «Баркароли» Жака Офенбаха, що створили святковий та урочистий настрій.

Пісню-вітання для батьків, яку виконала Катерина Коврик, всі присутні слухали стоячи.
   Родзинкою вечора став музичний подарунок від ректора Юрія Бошицького – виступ лауреата міжнародних конкурсів, учасника телепрограми «Голос країни», переможця телепрограми «Битва хорів», володаря 1-ї премії вокалістів у Лондоні під патронатом королівського дому Ростислава Кушини. Випускники та гості оваціями віншували гостя та з великою вдячністю слухали українські народні пісні та твори світової класики у виконанні артиста.

Наприкінці церемонії випускників привітав ансамбль «Купава» з піснею «Все буде добре», яку виконали солістки: Президент студентського самоврядування Дар’я Полінська та Катерина Волошина. Так по-родинному, символічно нинішні студенти побажали випускникам широкої дороги та щасливого лету.