У КУП НАНУ відбулася відкрита лекція к.ю.н., доцента кафедри конституційного, адміністративного, господарського права та процеса Н. І. Шевченко

24 Листопада, 2014

20 листопада 2014 року відбулася відкрита лекція к.ю.н., доцента кафедри конституційного, адміністративного, господарського права та процеса Н. І. Шевченко з дисципліни “Корпоративне право”. На занятті студенти гр. ПСГ-53 за допомогою сучасних мультимедійних засобів були ознайомлені із теоретичними і практичними засадами захисту корпоративних прав в Україні.
     На лекції були розглянуті такі актуальні питання, як поняття і види корпоративних конфліктів та корпоративних спорів, поняття та форми захисту корпоративних прав. Особлива увага була приділена сутності юрисдикційної і неюрисдикційної форм захисту корпоративних прав, підвідомчості корпоративних спорів судам різної юрисдикції. Слухачі також були ознайомленні з особливостями самозахисту в сфері корпоративних правовідносин. Докладно були розглянуті способи та засоби захисту корпоративних прав.

Студенти взяли активну участь в обговоренні проблемних аспектів захисту корпоративних прав, зокрема, тих, що стосуються розмежування компетенції господарського, адміністративного судів і судів загальної юрисдикції з розгляду корпоративних спорів, визначення загальних та спеціальних способів захисту корпоративних прав тощо